Zbultran

logo

Diplomová práce o vegetariánství

Ilustrační obrázek :-)

Ilustrační obrázek :-)

Před nějakou dobou jsem dostal dotazník s prosbou o jeho vyplnění. Šlo o statistický průzkum týkající se vegetariánství, který potřebovala autorka do své diplomové práce.

Tuto práci se jí podařilo obhájit a ona splnila, co slíbila. Diplomku zveřejnila a poslala odkaz.

Dal jsem se do čtení a moc se mi to zalíbilo. Dalo to určitě hodně práce a tak vám dávám možnost si tuto práci přečíst. Je tam zajímavá teoretická část (o tom, že vegetariáni mají všeho dostatek a nikterak nestrádají) i praktická část zpracovaná na základě zmíněného dotazníku (důvody vegetariánství, věk, …). Nemusíte číst všechno, ale vybrat si podle obsahu, co by vás zajímalo.

Jsem rád, že jsem alespoň maličko, vyplněním dotazníku, mohl autorce Jitce Medřické, DiS přispět.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

so 27. dubna 2019

Půjde se v sobotu 27. dubna. Sraz na Smíchovském nádraží 8:30. Vlakem z Praha Smíchov v 8:46 do Loděnice 9:23. (Vlak z Plzně přijede v 9:34) Takže tu počkáme na bratra Petra. Je tu museum Ostře sledovaných vlaků, které se tu točily. Pak jdeme po zelené TZ ke Kapli sv. Antonína Paduánského se studánkou. Po zelené TZ se vrátíme na rozcestí s modrou TZ a pokračujeme po ní až na rozcestí se zelenou Bubovice – u lomu a po zelené na červenou Propadlé vody. Po červené TZ pak do Sv. Jana pod Skalou a pak Cestou Vojty Náprstka do Berouna na nádraží. Trasa na mapě – https://mapy.cz/s/3q5WH

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Různé články a povídání