Zbultran

logo

Diplomová práce o vegetariánství

Ilustrační obrázek :-)

Ilustrační obrázek :-)

Před nějakou dobou jsem dostal dotazník s prosbou o jeho vyplnění. Šlo o statistický průzkum týkající se vegetariánství, který potřebovala autorka do své diplomové práce.

Tuto práci se jí podařilo obhájit a ona splnila, co slíbila. Diplomku zveřejnila a poslala odkaz.

Dal jsem se do čtení a moc se mi to zalíbilo. Dalo to určitě hodně práce a tak vám dávám možnost si tuto práci přečíst. Je tam zajímavá teoretická část (o tom, že vegetariáni mají všeho dostatek a nikterak nestrádají) i praktická část zpracovaná na základě zmíněného dotazníku (důvody vegetariánství, věk, …). Nemusíte číst všechno, ale vybrat si podle obsahu, co by vás zajímalo.

Jsem rád, že jsem alespoň maličko, vyplněním dotazníku, mohl autorce Jitce Medřické, DiS přispět.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

st 27. prosince 2017

Dvanáctý výlet z Valečova do Valečova se bude konat den před Silvestrem tedy 30.12. 2017. Sraz na parkovišti pod Valečovem bude v 9:00. Loni nás bylo 7.


so 13. ledna 2018

8. ročník výstupu na Bacín (2018) se bude konat v sobotu 13.1. 2018. Doprava je vlakem a protože jízdní řády se prý mění po 10.12. 2017, dám sem podrobnosti po tomto datu. Zatím to vypadá, že vlak z Hlavního nádraží pojede v 8:37, v Zadní Třebani bude v 9:13 a po přestupu v 9:17 pojedeme na Liteň, kde budeme 9:26.

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Různé články a povídání