Zbultran

logo

Izrael 2016 - co se do reportáže nevešlo

Pohled z Citadely na obchodní centrum Mamilla

Pohled z Citadely na obchodní centrum Mamilla

Ekonomika: Byly jsme 3 i když ubytování bylo objednáno pro čtyři. Bohužel Hroch onemocněl na poslední chvíli, takže už se s tím nedalo nic dělat. Mohl jen zrušit letenku a dostal zpět jenom letištní taxy. To je nevýhoda levných letenek.

Ubytovaní jsme byli 7 nocí. Auto jsme měli půjčené na dva dny v Haifě. Letenka byla akční od Fly Up (nízkorozpočtová pobočka El Al) zakoupená půl roku dopředu za cca 6 tisíc. Náklady na osobu (ubytování, auto a benzín kromě vlaků, autobusů, jídla, pití a vstupů byly cca 8.600,– Kč. Myslím si, že to za to stálo. Hned bychom jeli znovu.

Užitečné weby:

Hledání autobusového spojení v Izraeli.

Hledání vlakového spojení v Izraeli.

A pak samozřejmě google maps, kde se dá vyhledat spojení mezi místy na mapě a to pěšky, autem nebo s využítím veřejné dopravy.

Panoramatické fotky:

Kdo by se chtěl podívat na reportáž z roku 2015, tak tady je přechod na první den.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

so 27. dubna 2019

Půjde se v sobotu 27. dubna. Sraz na Smíchovském nádraží 8:30. Vlakem z Praha Smíchov v 8:46 do Loděnice 9:23. (Vlak z Plzně přijede v 9:34) Takže tu počkáme na bratra Petra. Je tu museum Ostře sledovaných vlaků, které se tu točily. Pak jdeme po zelené TZ ke Kapli sv. Antonína Paduánského se studánkou. Po zelené TZ se vrátíme na rozcestí s modrou TZ a pokračujeme po ní až na rozcestí se zelenou Bubovice – u lomu a po zelené na červenou Propadlé vody. Po červené TZ pak do Sv. Jana pod Skalou a pak Cestou Vojty Náprstka do Berouna na nádraží. Trasa na mapě – https://mapy.cz/s/3q5WH

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Uskutečněné výlety