Zbultran

logo

11. Tradiční výlet z Valečova do Valečova

11. ročník výletu na Valečov

11. ročník výletu na Valečov

Tak už máme po výletu. Ještě ráno to vypadalo, že pojedeme jen ve třech a tak jsem přemýšlel, jestli má ještě cenu pořádat příští rok další ročník. Petr Mašín si vzpomněl, že má pokračování rodinné oslavy. Ajka nesehnala hlídání pro Adámka … Vyrazili jsme tedy z Prahy ve třech s Blankou a na parkovišti pod Valečovam jsme byli první. Za chvilku však dorazil Fiat s Kačenkou, Ivoškem a jeho maminkou Evou. Po chvíli ještě Jirka. Bylo nás sedm a to je šťastné číslo (jen o jednoho méně než v X. ročníku), takže tradiční Valečov ještě nejspíše neskončí :-)

Vyrazili jsme po červené TZ a pokračovali po ní i u rozcestníku Skalka pořád po obnovené Naučné stezce Příhrazskými skalami přes Píčův statek až na Drábské světničky. Minuli jsme Klamornu a tam bychom se příště měli podívat.

Na Drábských světničkách jsme poobědvali a po jejich prohlídce jsme pokračovali přes Studený průchod ke stále zavřené a dosud neprodané restauraci Na Krásné vyhlídce. A odtud po zelené TZ a pak stále po silnici do naší oblíbené restaurace v Zásadce.

Připomínka předchozích ročníků: desátý, devátý, osmý, sedmý, šestý, pátý, čtvrtý, třetí, druhý a první.

Fotografie jsou zde.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

st 27. prosince 2017

Dvanáctý výlet z Valečova do Valečova se bude konat den před Silvestrem tedy 30.12. 2017. Sraz na parkovišti pod Valečovem bude v 9:00. Loni nás bylo 7.


so 13. ledna 2018

8. ročník výstupu na Bacín (2018) se bude konat v sobotu 13.1. 2018. Doprava je vlakem a protože jízdní řády se prý mění po 10.12. 2017, dám sem podrobnosti po tomto datu. Zatím to vypadá, že vlak z Hlavního nádraží pojede v 8:37, v Zadní Třebani bude v 9:13 a po přestupu v 9:17 pojedeme na Liteň, kde budeme 9:26.

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Zbultranův deníček