Zbultran

logo

Londýn 2019 - Britské museum a přelet do Edinburghu

Britské museum

Britské museum

Dneska v sedm večer letíme do Edinburghu. Já s Petrou stihneme Britské museum. Ivoš s Kačenkou jdou nakupovat. Britské museum je obrovské, plné nádherných exponátů, podívejte se do galerie.

Odpoledne máme sraz na Nádraží Liverpool Street a Stansted Expresem jedeme na letiště. Do Edinburghu to trvá hodinu letu a cca 1.000,– Kč za letenku. Vlakem by to bylo za 4 hodiny a za dvojnásobnou cenu. V Edinburghu jsme večer a tak Ivoš objednal Uber. Stálo to 20 Liber a pro 4 osoby to vyšlo skoro stejně jako autobusem (lístek 4,50). Dalo by se jet ještě tramvají, ale ta je dražší, za 6,50 jedna cesta. Ubytováni jsme luxusně.

Fotky jsou zde.

Přechod na další den.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

so 27. dubna 2019

Půjde se v sobotu 27. dubna. Sraz na Smíchovském nádraží 8:30. Vlakem z Praha Smíchov v 8:46 do Loděnice 9:23. (Vlak z Plzně přijede v 9:34) Takže tu počkáme na bratra Petra. Je tu museum Ostře sledovaných vlaků, které se tu točily. Pak jdeme po zelené TZ ke Kapli sv. Antonína Paduánského se studánkou. Po zelené TZ se vrátíme na rozcestí s modrou TZ a pokračujeme po ní až na rozcestí se zelenou Bubovice – u lomu a po zelené na červenou Propadlé vody. Po červené TZ pak do Sv. Jana pod Skalou a pak Cestou Vojty Náprstka do Berouna na nádraží. Trasa na mapě – https://mapy.cz/s/3q5WH

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Zbultranův deníček