Zbultran

logo

Hroší výlet do Stromovky 2023

Výlet do Stromovky 2023

Výlet do Stromovky 2023

Tak se nám to povedlo. Po mnoha pokusech, které jsme nakonec zrušili, jsme skutečně vyrazili na výlet. Sraz byl v 9 hodin na Velký pátek před Hroším klubem. Doufal jsem, že s námi půjde i DP, ale Jindře se ho nepodařilo přesvědčit. Vyrazli jsme Gabčíkovou ulicí až dolů k Vltavě.

Na druhém břehu se zřejmě konala ve vojenském stanu nějaká technopárty. I přes řeku k nám doléhala docela hlasitá hudba. My pokračovali podél vody a tréninkového kanálu pro vodní sporty, až jsme došli k Trójské lávce. Tady jsme vypili první víno a poslali dopis v láhvi. Když dopis někdo vyloví a přínese do Hrošího klubu, dostane láhev vína. Naše oblíbené posezení v jezdeckém klubu na Císařském ostrově bylo ještě zavřené (zřejmě není ještě sezóna), ale lavice a stoly byly k dispozici. Posvačili jsme tedy z vlastních zdrojů a zbyla další prázdná láhev na další dopis. Potkali jsme tu Ivoška s Toníčkem. Kačenka musela zůstat doma s nastydlou Eliškou.

Ve Stromovce jsme se dost vyblbli na dětském hřišti, Jindra a Matýsek vyzkoušeli Ivoškovu elektrickou koloběžku. Pokračovali jsme ke Šlechtovce, kde neměli točené pivo a nakonec jsme se usadili u restaurace Vozovna Stromovka, kde měli hranolky, párek v rohlíku a Unětice

Výlet byl moc fajn, užili jsme si spoustu srandy a těšíme se někdy příště. Vymysleli jsme kombinovaný výlet do Roztok u Prahy s použitím vlaku.

Fotografie jsou zde.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Uskutečněné výlety