Zbultran

logo

Mauricius 2024 - Výlet na ostrov Ile aux Cerfs

Pláž na Ile aux Cerf

Pláž na Ile aux Cerf

V rámci All Inclusive jsme měli od hotelu výlet na soukromý golfový ostrov Ile aux Cerfs zdarma. Na recepci jsme si den předem domluvili piknikový balíček místo obědu. Druhý den jsme hledali kdo nás odveze k loďce na ostrov a byl trochu zmatek protože si to asi recepční nepředali. Nakonec jsme ale nastoupili do minibusu s dvěma golfisty a jelo se.

Přijeli jsme do jiného soukromého resortu a tam nás po krátkém čekání přepravili na ostrov Ile aux Cerfs. Tam nás naložili do golfového vozíku a zvýšenou rychlostí nás transportovali na opačnou stranu ostrova, kde byla pláž.

Po příjezdu na pláž se před námi vynořila ze zeleného parku zátoka snů, nádherné modro-tyrkysové moře, bílý písek a černé lávové kameny, které dotvářely tropický ráj s koupáním v teplém moři a sluněním na pusté pláži. Po třech hodinách jsme se začali oblékat k návratu. Nepostavili jsme se na úplně správné místo pod kameru, takže pro nás nepřijel vozík jedoucí k molu, ale svezli jsme se na půl cesty ke golfové restauraci, kde jsme si ještě malou chvíli počkali na ten správný odvoz. Ještě s dalšími dvěma návštěvníky nás pak lodí dovezli do resortu na pevnině.

V průvodci psali, že se to tu na ostrově hemží kapsáři a zlodějíčky. Operátorka od partnerské CK nám řekla, že jak opustíme resort musíme mít cestovní pasy. Naštěstí jsem se ještě přeptal na recepci a tam mi řekli, že pasy nepotřebujeme. Udělal jsem si tedy fotku pasů do mobilu a nechal je v hotelovém sejfu. A tam zůstaly až do odletu.

Při cestě zpět do hotelu jsme byli na smluveném místě půl hodiny předem ale nikdo pro nás nepřijel. Přijel tedy hotelový taxik, ale pro jiné 2 dámy. A ty nám nabídly vmáčknout se k nim. Když pak na recepci platily, bylo mi to trochu trapné, ale peníze jsem ssebou neměl. Doufám, že jim poděkování stačilo. :-)

Tady jsou fotky.

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Koukněte na autora na akupunktuře.

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Uskutečněné výlety